Proszę o kontakt Tłumaczenia angielskiego Katowice Katowice

Data publikacji: 26/10/2018
 • Miejsce: 523287618, Katowice, śląskie, Polska

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz to sprawdzone biuro tłumaczeń w Bydgoszczy. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy najdłużej działającym biurem na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych, przysięgłych oraz ustnych z języka: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego.


Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia zwykłe i ustne w języku ukraińskim. Wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin wiedzy, m. ni.: prawa, ekonomii, medycyny, motoryzacji. Zajmujemy się obsługą konferencji oraz spotkań biznesowych. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia w korzystnej cenie. Wykonujemy tłumaczenia dla klientów z całej Polski, dzięki wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej i usług kuriera.


Zobacz więcej → https://www.clkp.pl/katowice/tlumaczenia-angielskiego

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Tłumaczenia biznesowe dla firm - Biuro Punkt
  Tłumaczenia biznesowe dla firm - Biuro Punkt
  Redagowanie i tłumaczenia - (wielkopolskie) - 08/07/2019 Proszę o kontakt

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Tłumaczeń i Konsultingu Punkt w Poznaniu. Współpracujemy z tłumaczami, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach wiedzy oraz tłumaczami przysięgłymi z wieloletnim stażem. Dla klientów ...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)